Wystartowała Ogólnopolska Kampania Społeczna „Piękna bo Zdrowa”, wspierana przez Nutricię Medyczną

Kolorem przewodnim raka szyjki macicy w Polsce jest czerwony i właśnie tą barwą zostanie podświetlony Pałac Kultury i Nauki w najbliższy weekend (21-22.01). Wydarzenie zainauguruje tegoroczną edycję Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Piękna bo Zdrowa”, której partnerem została Nutricia Medyczna.

Czytaj więcej

Rusza druga edycja kampanii edukacyjnej, tym razem poświęcona chorobom neurologicznym

Rozpoczęliśmy drugą edycję ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Żywienie medyczne – Twoje posiłki w walce z chorobą”, której celem jest zwiększenie świadomości na temat roli specjalistycznego żywienia w chorobie oraz edukowanie na temat żywienia medycznego jako integralnej części leczenia.

Czytaj więcej

NUTRICIA Polska z tytułem Najlepszy Pracodawca 2016

NUTRICIA Polska została laureatem 11. edycji programu Najlepsi Pracodawcy w 2016 roku. Firma jest wiodącym producentem żywności medycznej oraz produktów dla niemowląt i małych dzieci, tytuł Najlepszego Pracodawcy uzyskała już czwarty raz z rzędu.

Czytaj więcej

Aktualności

Pozostałe aktualności

Nowość! NutriKid Multi Fibre

Nowość! NutriKid Multi Fibre

NutriKid Multi Fibre to nowy unikalny produkt odżywczy, opracowany specjalnie dla dzieci w wieku od 1 do 12 lat, które mają problemy ze spożywaniem normalnych posiłków oraz z dostarczeniem odpowiedniej ilości składników odżywczych i energii z pożywienia, szczególnie w okresie choroby i rekonwalescen...

Czytaj więcej

Nutricia Polska po raz trzeci Najlepszym Pracodawcą

Nutricia Polska po raz trzeci Najlepszym Pracodawcą

NUTRICIA Polska została laureatem 10. edycji programu Najlepsi Pracodawcy w 2015 roku w kategorii dużych przedsiębiorstw. Uzyskanie tytułu Najlepszego Pracodawcy po raz kolejny potwierdza, że NUTRICIA Polska oferuje angażujące i motywujące miejsce pracy. Według NUTRICIA podstawą przyjaznego środowis...

Czytaj więcej