Pierwszy odcinek audycji „Figurski wzywa posiłki”

Miło nam poinformować, że na kanale YouTube Nutricii Medycznej dostępny jest już pierwszy odcinek audycji „Figurski wzywa posiłki”.

Czytaj więcej

Konferencja prasowa „Figurski wzywa posiłki” inaugurująca drugą edycję kampanii edukacyjnej

 

7 marca odbyła się konferencja prasowa inaugurująca drugą edycję kampanii edukacyjnej „Żywienie medyczne – Twoje posiłki w walce z chorobą”, która w tym roku poświęcona jest chorobom neurologicznym.

Czytaj więcej

Wystartowała Ogólnopolska Kampania Społeczna „Piękna bo Zdrowa”, wspierana przez Nutricię Medyczną

Kolorem przewodnim raka szyjki macicy w Polsce jest czerwony i właśnie tą barwą zostanie podświetlony Pałac Kultury i Nauki w najbliższy weekend (21-22.01). Wydarzenie zainauguruje tegoroczną edycję Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Piękna bo Zdrowa”, której partnerem została Nutricia Medyczna.

Czytaj więcej

Aktualności

Pozostałe aktualności

Nowość! NutriKid Multi Fibre

Nowość! NutriKid Multi Fibre

NutriKid Multi Fibre to nowy unikalny produkt odżywczy, opracowany specjalnie dla dzieci w wieku od 1 do 12 lat, które mają problemy ze spożywaniem normalnych posiłków oraz z dostarczeniem odpowiedniej ilości składników odżywczych i energii z pożywienia, szczególnie w okr...

Czytaj więcej

Nutricia Polska po raz trzeci Najlepszym Pracodawcą

Nutricia Polska po raz trzeci Najlepszym Pracodawcą

NUTRICIA Polska została laureatem 10. edycji programu Najlepsi Pracodawcy w 2015 roku w kategorii dużych przedsiębiorstw. Uzyskanie tytułu Najlepszego Pracodawcy po raz kolejny potwierdza, że NUTRICIA Polska oferuje angażujące i motywujące miejsce pracy. Według NUTRICIA podstawą przyjaznego środowis...

Czytaj więcej