Dlaczego Nutricia?

Co nas wyróżnia?

Jako firma wierzymy w lepsze jutro, a nasze decyzje podejmujemy w trosce o drugiego człowieka zgodnie z wewnętrzną filozofią "Best Care". Fundamentem, na którym opieramy nasze działania, są wartości, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom, konsumentom oraz pracownikom lepszą jakość życia teraz, jak i w przyszłości.

Nasze wartości to pewne ideały, którym jesteśmy wierni i do których dążymy. Kierują one naszym stylem pracy i postawą w biznesie, sposobem nawiązywania kontaktów oraz rekrutacji nowych osób do zespołu.

Profesjonaliści

Niezależnie od tego, na jakim etapie kariery zawodowej jesteś, przekonaj się, że warto do nas dołączyć...

Wiemy, że za sukces każdego biznesu odpowiadają ludzie, dlatego szczególnie zależy nam na współpracy z profesjonalistami - osobami posiadającymi kilkuletnie doświadczenie zawodowe lub będącymi ekspertami w swojej dziedzinie. Kandydat, oprócz wysokich kompetencji w swojej specjalizacji, powinien posiadać umiejętność praktycznego wykorzystania wiedzy i zdobytego doświadczenia oraz chęć ciągłego podnoszenia własnych kwalifikacji. W procesie rekrutacji zwracamy uwagę na wiedzę i kompetencje kandydata, lecz również na to, czy podziela on naszą wizję oraz nasze wartości. Jeśli jesteś osobą ambitną, wierzysz w swoje możliwości, cenisz pracę zespołową oraz otwartą komunikację, sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Studenci/Absolwenci

Dopiero rozpoczynasz swoją karierę zawodową? Poznaj naszą firmę oraz możliwości, jakie Ci oferuje...

Jako firma otwarta na wyzwania i stale rozwijająca się doceniamy osoby, które poszukują możliwości rozwoju osobistego oraz rozpoczynające swoją karierę zawodową. Wierzymy w ludzi młodych, samodzielnych i ambitnych, w związku z tym stworzyliśmy ofertę staży, skierowanych do studentów ostatnich lat lub absolwentów. Podczas stażu kandydat będzie miał dostęp do specjalistycznej wiedzy oraz możliwości nauki od doświadczonych opiekunów, przełożonych i współpracowników. Dla nas z kolei praktyka oznacza szansę odkrycia talentów, z którymi chcielibyśmy współpracować w przyszłości.